O SPOLEČNOSTI

Historie společnosti

Historie společnosti SWH STAVBY s.r.o., sahá do roku 1995, kdy se společnost jmenovala Milan Turek-SWH.

Náplní její činnosti byly, veškeré stavební práce, údržba výškových budov, opravy a rekonstrukce střech, ale hlavní činností společnosti byly speciální výškové práce za pomoci horolezecké techniky jako např. nátěry vysokonapěťových stožárů, montáže telekomunikačních zařízení na elektrárenských komínech apod.

Z důvodu rozvoje a potřeb trhu se společnost rozhodla v roce 2004 změnit právní subjektivitu, kdy se původní firma transformovala do společnosti SWH STAVBY s.r.o.

Cílem společnosti je realizovat představy (sny) zákazníka (partnera)na vysoké úrovni, a to především profesionálním přístupem a kvalitou práce podloženou používáním certifikovaných systémů a produktů.

Dlouhodobý růst a prosperita společnosti je důkazem stability, síly, garance a dobrého postavení na českém trhu.

Proto Naše společnost klade velmi vysoké nároky na naše obchodní a výrobní týmy, které si velice důkladně vybíráme a neustále školíme a zlepšujeme, abychom nabízeli jen ty nejlepší služby.

Věříme, že jak doposud, tak v budoucnu budeme na trhu působit tak, abychom společně prokazovali spolehlivost, stabilitu a profesionalitu, protože hlavním cílem společnosti je být nadále spolehlivý partner, který má na trhu výborné jméno a prokazatelné výsledky.

S přátelským pozdravem a přáním spolehlivé společné spolupráce přeje.

Milan Výborný Turek, jednatel společnosti.
Spolupráce a vzdělávání

Společnost má za sebou celou řadu úspěšně realizovaných staveb, ve kterých vystupuje jako generální dodavatel a většinu staveb zajišřťuje tzv. na klíč.

Společnost dlouhodobě spolupracuje s ověřenými subdodavateli v oblasti speciálních prací a dodávek souvisejících s komplexní realizací stavby.

V současné době s firmou úzce spolupracuje přibližně 35 odborně zdatných řemeslníků různých profesí. Práci těchto řemeslníků na stavbách plně řídí kvalifikovaní technici. Všichni technici mají dostatečné vzdělání a praxi, jsou vybaveni potřebnými odbornými znalostmi tak, aby zvládli jakoukoliv práci ve svém oboru. Tyto znalosti si také neustále rozšiřují.
MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ ČI PŘÁNÍ?