SWH STAVBY s.r.o. je stavební firma s dlouholetou praxí v oboru stavebních a speciálních výškových prací
NAŠE SLUŽBY | KONTAKT
Milionový dům

Profil společnosti

právě se nacházíte › úvodní stranaProfil společnosti

Historie společnosti

Historie společnosti SWH STAVBY, s.r.o. sahá do roku 1995, kdy se jmenovala Milan Turek-SWH a byla vedena jako fyzická osoba. Hlavní náplní její činnosti byly, veškeré stavební práce, údržba výškových budov, opravy a rekonstrukce stř™ech, speciální výškové práce za pomoci horolezecké techniky jako např™. nátě›ry vysokonapě›řťových stožárů, montáže telekomunikačních zař™ízení na elektrárenských komínech apod. Z důvodu rozvoje firmy jsme změ›nili právní subjektivitu v roce 2004, kdy se původní firma transformovala do společnosti SWH STAVBY, s.r.o.

Spolupráce a vzdělávání

Společnost má za sebou celou řadu úspěšně realizovaných staveb, ve kterých vystupuje jako generální dodavatel a většinu staveb zajišřťuje tzv. na klíč.

Společnost dlouhodobě spolupracuje s ověřenými subdodavateli v oblasti speciálních prací a dodávek souvisejících s komplexní realizací stavby.

V současné době s firmou úzce spolupracuje přibližně 35 odborně zdatných řemeslníků různých profesí. Práci těchto řemeslníků na stavbách plně řídí kvalifikovaní technici. Všichni technici mají dostatečné vzdělání a praxi, jsou vybaveni potřebnými odbornými znalostmi tak, aby zvládli jakoukoliv práci ve svém oboru. Tyto znalosti si také neustále rozšiřují.

© 2013 - 2018 SWH STAVBY s.r.o.

Tvorba stránek Blig s.r.o.
SWH STAVBY s.r.o.
Lipská 4696
430 01 Chomutov
Česká republika
Č. ú: 125487027/5500 RB Bank